Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Yemek ve Gıda ürünleri

Yemek Tarifleri, Yemek hazırlama teknikleri, Organik gıdalar. Beslenme ve sağlık. Yemeklerin sunulması ve servisi. Sebzeleri pişirmede dikkat edilecek konular. İçeceklerin hazırlanması ve sunulması. Salata ve Soslar. Yiyecek çeşitleri ve dondurucuda saklanması için yapılması gerekenler.


Alkollü içeceklerin servisi nasıl yapılır

Bu ders hazırlanırken kalifiye elemanlar ile uluslar arası düzeyde bilgi ve beceriyle donatılmış başarılı bar elemanları yetiştirilmesi amaçlanmıştır. Yüksek Alkollü İçecekler dersinü aldıktan sonra barlarda daha üst mevkilere gelebilecek, içkiler ile ilgili bilgi ve kültürünüzü artırmış olacaksınız. Günümüzde barmenlik çok aranan bir meslek dalıdır. Ancak eğitimli barmenler çok lüks otellerin barlarında yüksek maaşlarla çalışmaktadırlar. Bu ders sayesinde deneyimli ve her Yüksek Alkollü İçecekler dersinü tamamladığınızda; sektördeki otellerde işletmenin aradığı eleman olacaksın Diğer ve bağımsız bar işletmelerinde; yöntem ve tekniğine uygun olarak cin, votka, rom, tekila servisini ve özelliklerini öğrenerek daha verimli olarak çalışabilme yeterliğini kazanmış olacaksınız. Bu sayede, konaklama işletmelerin bünyesinde bulunan barlarda ve bağımsız bar işletmelerinde çalışabilme imkânını elde etmiş olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler