Cahilim

Windows Server - Sunucu işletim sistemi


Windows Server - Erişim Denetimi ve güvenlik

2008-12-27 02:56:10

Windows Server'de Nesne erişimi yönetimi. Active Directory Nesneleri İçin Genel Tanımlar, Active Directory Nesneleri İçin İzinler, Active Directory Kurulumu GPO’ların Uygulaması, Grup Politika Özelliklerini Ayarlamak, Klasörlerin Yeniden Yönlendirmesini Ayarlama, Windows Sunucu İşletim Sisteminde Güvenlik.

Windows Server - Kullanıcı ve Bilgisayar Hesapları Yönetimi

2008-12-27 02:45:57

windows Sunucu işletim sisteminde Kullanıcı ve Bilgisayar Hesapları Yönetimi: Active Directory (Aktif Rehber) Hizmetinin Kurulumu, Kulanıcı ve Bilgisayar Hesapları Oluşturma, Organization Unit Özelliklerini Ayarlamak, Control Panel (Denetim Masası), Kullanıcı ve Bilgisayar Hesaplarını yönetmek. Windows Server'de Grup Oluşturmak ve grupları yönetmek. Windows server'de Etkili İzin Yönetimi.

Windows Server - Sunucu kavramı, Raid yapısı, Sunucu Çeşitleri

2008-12-27 02:40:13

Güncel (Windows) Sunucu İşletim Sistemi Sürümleri, Sunucu ayarları ve yönetimi. Çalışan Sunucuları Yönetme, Yönetimsel Görevleri, Politikaları, Prosedürleri Otomatikleştirme, Windows Server Destekleme ve Uzaktan Erişim Servisleri ile Çalışma, Remote Desktop , Dosya Sisteminin ve Sürücülerin Yönetimi, Dosya Sistemleri, Temel ve Dinamik Depolama Türleri, Yedekleme Türleri.