Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek gömleği dikimi 4

Erkek gömleği günümüzde kullanım alanı çok geniş olan bir giysi türüdür. Gencinden yaşlısına tüm erkeklere hitap eden bu kıyafetin, erkek giysi üretiminin atağa geçmesi ile moda yelpazesinde önemli olan yerini pekiştirmiştir. Bu derste erkek gömlek üretiminde kesim, dikim, son kontrol, katlama ve paketleme ile ilgili bilgiler ve uygulama faaliyetlerini bulacaksınız. Bu alan da üretim yapan atölye ve fabrikalarda almış olduğunuz bilgiler size kılavuzluk edecektir. Size düşen ise bu mesleğe gönül vermiş bireyler olarak mesleğinizde gelişmek için özveri ile çalışmak ve bu dersi başarı ile tamamlamaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler