Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Sigortacılık hasar takibi

Sigortacılık sektörünün önemini ve gelecekteki durumunu artık çok iyi bir şekilde biliyoruz. Sigortacılık gelişmeye açık ve oldukça verimli bir sektör arz etmektedir. İnsanların tazminat talebine karşılık sigorta yaptırdıklarını ve her hangi bir zarara uğradıklarında bunun karşılamak için mevcut risklerini teminat altına alıyorlar. Hasarın önemini hasar dersinde incelemiştik. Sigortacılık paket programında hasar takibi yapmak elbette ki acente için çok önemli bir olaydır. Çünkü biliyoruz ki acente üretmiş olduğu poliçe başına sigorta şirketinden komisyon almaktadır ve hasar gören poliçelerden aldığı komisyonları alamamaktır. Ancak bunun yanında acentenin müşterilerinin rücu işlemi gören poliçeleri vardır. Sigorta acentesi bu poliçelerden dolaya her hangi bir zarar uğramaz ve bunların komisyonunu da sigorta şirketinden alır. Ancak bunun acente tarafından çok iyi takip edilmesi gerekir. İyi bir sigortacı aynı zamanda hasar takibin de iyi yapmak zorundadır. Bu bölümü öğrenerek sigorta konusunda bir üst aşamaya geçmiş olacaksın. Bütün bunlar seni dikkatini çekiyor ve bu alanda aranan iyi bir personel olmak istiyorsan bu sayfaları çevirerek bu dersi öğrenmeli ve en iyisi olmalısın. Unutma sen her şeyin en iyisini yaparsın. Unutmayınız ki bir sigortacısınız ve bu mesleğin en iyisini siz yapar en iyi şekilde gereklerini yerine getirirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler