Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek Ceket dikimi 1

Sanayileşmekte olan ülkemizde hayati önem taşıyan tekstil endüstrisi, kalkınma hızımızın artmasında önemli bir güçtür. Dünya pazarında da diğer ülkelerle rekabet edecek ölçüde kendini kabul ettirmiştir. Hazır giyim sanayinin de gelişmesi, makineleşmenin artması daha seri ve kaliteli üretimi gerçekleştirmektedir. Ancak; tüketici ihtiyaç ve isteklerinin değişmesi ile birlikte, bireye özel giyim stilleri tercih edilmeye başlanmıştır. Bu nedenle erkek terziliğinin önemi artmaktadır. Erkek terziliği; geleceği parlak, iş bulma olanağı kolay bir meslektir. Bu ders ile erkek giyimi çeşitlerinden “Erkek Ceketi Dikimi” ile ilgili bilgiler verilecektir. Derste erkek ceketi dikimi için gerekli yaka ve kol yırtmacı çeşitleri, dikim teknikleri ile ilgili bilgiler verilmiştir. Bu derste verilen bilgiler, sektörle iş birliği içinde hazırlanmıştır. Alacağınız bu ders eğitimi ile erkek ceketi üretimi becerisi geliştirerek sektörde bu alanda faaliyet gösteren firmalarda rahatlıkla görev alabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

murat terzziyim

erkek çeketi kalıblarını nasıl çıkartırım

01-01-2011 02:40

  uğur dirik erkek ceket kalıbı

  Erkek ceket kalıbı çıkartırımak istiyorum

  02-02-2011 15:14

   alp türk erkek caket kalıbı

   erkek caket kalıbı çıkarmak istiyorum

   10-04-2012 00:03

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler