Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Temel etek kalıpları

Bayan giyiminde eteğin önemi büyüktür ve hiçbir zaman popülaritesini kaybetmemiştir. Bu nedenle de giyim sektöründe etek üretimi çok çeşitlenmiştir. Hem spor hem de modern çeşitleri olan etekler, çeşitli form ve modellerle çok geniş bir üretim kapasitesine sahiptir ve her zaman rahatlıkla kullanılır. Daha önce almış olduğunuz temel etek kalıpları değişik formlar üzerinde hazırlanmaktadır. Bu derste; daha önce aldığınız düz dar etek temel çiziminden farklı olarak daire sistemli ve parçalı etek kalıplarının temel çizimlerini öğreneceksiniz. Bu temel çizimler sayesinde değişik modellerde ve değişik formlarda etek kalıpları hazırlayabilmek için yeni bilgi ve beceriler kazanacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

BİLGİLERE ULAŞAMIYORUM SADECE ÖN AÇIIKLAMA GELİYOR NE YAPMALIYIM

06-01-2010 14:36

  BİLGİ

  Başka bir mailde programın indirlmesini açıklamışsınız.Aynen yaptım dediklerinizi ama bir türlü açılmıyor.Adım adım tekrar anlatabilir misiniz lütfen

  15-01-2010 20:21

   mery ACİLEN YARDIMA İHTİYACIM VAR

   Arkadaşa katılıyorum adım adım programı nasıl indirebiliriz

    

   17-01-2010 01:42

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler