Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Spor elbise kalıpları

Spor giyim, yaşantımızın büyük bölümünde rahat bir şekilde kullandığımız giysi türüdür. Spor elbiseler; rahat, kullanışlı, pratik olmalıdır. Bu nedenle dayanıklı, sağlıklı ve kolay temizlenecek kumaşlardan üretilmesi gerekmektedir. Bayanların iş hayatında aktif olarak görev almaları ve bu sayının her geçen yıl artması bayan spor giyime olan ihtiyacı ve talebi artırmaktadır. Bu nedenle spor giysiler ülkemizde olduğu kadar dünyada da büyük bir pazar ve kullanım payına sahiptir. Bütün sektörlerde olduğu gibi hazır giyim alanında tüketim oranı yüksek olan ürünler üretildiği sürece ayakta kalmak mümkündür. Tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de gençlerin iş hayatına geçişlerinde meslekî eğitim etkili bir araç olarak kullanılmaktadır. Önümüzdeki yıllarda geliştirilebilecek yeni teknolojilerin bir ölçüde emek gücüne bağımlılığı azaltabileceği beklense de işgücünün rekabet ve kalite için belirleyici konumunu sürdüreceği düşünülmektedir. Sektörde ihracatın büyük bölümünü SPOR GİYİM oluşturmaktadır. Spor Elbise dersi ile bu sektörün temelini oluşturan kalıp hazırlama, seri çizimi yapma, şablon hazırlama becerilerini kazanarak üretken, ülke ekonomisine katkıda bulunan bireyler konumuna gelecek ve işe yerleşme durumunda seçilen eleman özelliğini kazanmış olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

esma osmanoğlu bayan elbise kalıbları

bayan elbise kalıbları öyrenmek istiyorum m l xl xxl

17-01-2010 14:22

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler