Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


Saç ve Cilt Analizi

Kozmetik uygulamaların ilk basamağı olan cilt, saç ve saçlı deri analizini doğru yapabilmek için; cilt, saç ve saçlı derinin yapısını, tiplerini, hastalıklarını öğrenmeniz ve tanımanız için bu öğrenim materyalini hazırlamış bulunuyoruz. Doğru yapılacak analiz ve teşhis bir sonra ki işlemlerde başarılı olmanızı sağlayacaktır. Öğrenme faaliyetimizin birinci kısmında, cilt analizi; ikinci kısımda, saç ve saçlı deri analizini ele aldık. Hazırlanan öğrenim faaliyetleri sonunda gerekli yeterlikleri kazanacak, cilt, saç ve saçlı deri analizini doğru yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

DİLŞAD KAÇIRA ECZANE

ECZANEMDE HASTALARIMA DAHA FAYDALI OLMAK İÇİN

11-09-2012 14:15

  TİLKİ KEL

  RADİCAL ÜRÜNLERİNİ KULLANMAYA BAŞLADIKTAN 5 HAFTA SONRA UZUN YILLAR ÖZLEMİNİ DUYDUĞUM SAÇLARIMA YENİDEN KAVUŞABİLECEĞİM HİSSİYATINA KAPILMAK BENİ SON DERECE MUTLU ETTİ.BU HUSUSDA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜREDERİM

  09-02-2013 14:11

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır