Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Seramik

Seramik bölümünde, seramik yapmak isteyeneler için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. seramik modelleri, seramik desen örnekleri, seramik yapımı teknikleri, Seramik boyama ve boyama incelikler... seramik üzerine herşey burada.


Karo ve Fayans için Sünger dekoru 2

El dekoru tekniklerinden biri olan sünger dekoru çeşitli yüzeylere uygulanması mümkün olan bir tekniktir. Sünger Dekoru 1 dersinde karo-fayans yüzeyi uygulamalarını ele aldığımız bu tekniğin bu derste de sofra ve süs eşyalarıüzerine uygulanmasınıele alacağız. Sofra ve süs eşyasıadıaltında ele aldığımız seramik ürünler kapsam olarak oldukça genişbir yer tutmaktadır. Bu da uygulama yapmak için çok çeşitli ürün seçme olanağına sahip olma şansıgetirir. Böylelikle sünger dekoru uygulamasının farklıyüzeylerde nasıl uygulanabileceği ve nasıl bir etkiye sahip olacağıkonusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Sünger dekoru uygulamasıyla, el dekoru tekniklerinden sadece birini kullanarak çok çeşitli ve farklıgörüntüler oluşturulabildiğini göreceksiniz. Bu dersi başarıile tamamladığınızda sünger dekoru tekniğinin sofra ve süs eşyası ürünler üzerinde uygulanmasını öğrenecek ve yaratıcılığınız doğrultusunda farklı uygulamalar ortaya çıkarabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler