Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Erkek sabahlık kalıbı

Tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de gençlerin iş hayatına geçişlerinde mesleki eğitim etkili bir araç olarak kullanılmaktadır. Vasıflı iş gücü ihtiyacını karşılamak için mesleki eğitim veren örgün ve yaygın eğitim kurumlarından yararlanılmaktadır. Giysi hazırlamanın temelini oluşturan kalıp hazırlama, provasız giysi üretimini artırmış ve kalıp hazırlamanın önemini daha çok ortaya çıkarmıştır. Günümüzde sürekli gelişim gösteren giyim endüstrisi de erkek giyim üretimine ve ihracatına büyük ölçüde önem vermeye başlamıştır. Bu derste erkek sabahlığı kalıp hazırlama, model uygulama ve şablon hazırlama becerilerini kazanarak üretken, ülke ekonomisine katkıda bulunan bireyler konumuna gelecek ve işe yerleşme durumunda seçkin eleman özelliğini kazanmış olabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler