Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Olta ve Balıkçılık

Bu bölümde iyi bir balıkçı olmak için ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi bulacaksınız. olta çeşitleri, balık çeşitleri, ağ kullanımı, tekneler hakkında genel bilgi. Sizde deniz sevdalısı iseniz bu bölümdeki olta ve ağ bilgilerini seveceksiniz.


Balık ve sebze pişirme tarifleri ve mezeler

Yemek insanların en önemli ihtiyaçlarındandır. Denizin ortasında da olsa en iyi ve en lezzetli yemekleri istemek konuklarımızın hakkıdır. Yeme içme konusunda memnun olmayan insanlar diğer hizmetlerin güzelliğini göz ardı edebilirler. Bu nedenle neredeyse beş yıldızlı otel aşçısı kadar yemek bilgisine sahip olmanız ve geminin kısıtlı imkânlarına yaratıcılığınızı katarak ortaya güzel yemekler çıkarmanız gerekmektedir. Bunun için planlı çalışmak, yeterli depolama yapmak, ön hazırlıkları iyi yapmak, geminin donanımını iyi tanımak gereklidir. Bu ders ile yemek yapmak için yapılması gereken ön hazırlıklar ile ilgili yeterlikleri kazanacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler