Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Model uygulamalı kadın pantolonu kalıbı

Pantolon günümüz kadınlarının vazgeçilmez bir giysisidir. Model ve kumaş çeşitliliği ile gece ve günün her saatinde rahatlıkla giyilmektedir. “Temel Kadın Pantolonu” ve “Düz Dar Etek” derslerinde “Model Uygulamalı Kadın Pantolonu” dersinü çalışabilmek için gerekli temel bilgileri aldınız. “Model Uygulamalı Kadın Pantolon Kalıbı” dersinde ise bu temel kalıplardan uygun olanı seçerek model analizini, model uygulama işlemlerini, açma işlemlerini, şablon hazırlama işlemlerini, seri çizim işlemlerini, pastal resmi hazırlama işlemlerini, kadın pantolonu için gerekli ana ve yardımcı malzeme hesaplama işlemlerini yapabileceksiniz. “Model Uygulamalı Kadın Pantolonu” dersinü başarıyla tamamladıktan sonra bu alanda bir iş yerinde çalışabilir, sipariş üzerine üretim yapabilir veya giysilerinizi kendiniz hazırlayarak aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

mavlüde kalıp çıkarma

piratik kalıp çıkarmak istiyorm

15-09-2011 09:18

  mavilim dikiş

  slm yeni üye oldum . sizden ricam pratik dikiş göstermeniz tşklr..

  29-09-2011 20:43

   maviş kadın jean pantolon

   kadın jean pantolon kalıbı modülünü öğrenmek istiyorum

   22-11-2012 14:26

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler