Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Turizm, Eğlence Tesisleri ve Hizmetler

Bu bölümde Turizm işletmeciliği yapmayı planlayan ve hizmet sektöründe çalışacak kişiler için faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Masaj, eğlence aktiviteleri, Sunum, oyunlar vb. birçok konuyu bu bölümde bulabilirsiniz.


Latin Dansları

Bu dökümanla Latin Amerikan danslarını kolayca öğrenebilirsiniz: CHA CHA CHA RUMBA SAMBA PASO DOBLE JİVE UYGULAMA Dans: insan oğlunun var olmasıyla ortaya çıkmış,ilk anlatım sanatıdır. Günümüzde anlatım haricinde estetik kaygıları barındırıp,diğer bedensel aktivitelerle inanılmaz boyutlar almış olan dans, tüm dünyada hızla gelişmektedir. Tarihte bir çok akımla büyüyen dans ölümsüz bir insana benzer;her görüp geçirdiğiyle kendine bir şeyler katar. Bazen yanlış çalışmalara maruz kalıp gelişimi biraz yavaşlamış birazda geriye gitmiş olsa da , dünyada çalışmalarını daha bilimsel yapan bireylerden dolayı günümüzde gelişimi hızlanmaktadır. Ülkemizde ise bu konuda çok az incelemeler yapıldığından bu kitapla doğru eğitim alıp dans konusunda doğru bakış açısına sahip, gelişim amaçlı bir perspektifle bakılması hedeflenmiştir

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır