Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Kadın mont kalıbı

Kadın giyimi kendi içinde çok çeşitlilik gösteren bir giyim grubudur. Günümüz modern çağının gerektirdiği şekilde giyinmek isteyen kadınlar, yerine ve zamanına göre giysilerinin modelini ve türünü belirlerken oldukça dikkatli davranmaktadırlar. Özellikle de giyim tarzı spor olan bayanlar öncelikli olmak üzere, kadınlar için mont, mevsime ve modaya göre önemli bir yere sahiptir. Hazırlanmış olan bu dersle; föy çizimine göre kadın mont çizimi işlemlerini, kesim ve dikim talimatlarını hazırlamayı, hazrlanan kalıpları şablonlamayı, kadın montu için ana ve yardımcı malzemeleri belirlemeyi ve bu malzemelerin hesabını yapabilmek için gereken bilgi ve becerileri kazanacaksınız. Kazanacağınız bu bilgi ve becerileri ilgili sektörde çalışarak ya da kendi tasarımlarınızı yaparak kullanabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler