Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Turizm, Eğlence Tesisleri ve Hizmetler

Bu bölümde Turizm işletmeciliği yapmayı planlayan ve hizmet sektöründe çalışacak kişiler için faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Masaj, eğlence aktiviteleri, Sunum, oyunlar vb. birçok konuyu bu bölümde bulabilirsiniz.


Havuz, Plaj ve Sahne Eğlenceleri

Eğlence hizmetleri çalışma alanlarıdiğer meslek gruplarındaki gibi tek çeşit değildir. Aktivitelerde ve gösterilerde kullanılan, animatörün konuklarla direkt temasta olduğu her alan eğlence hizmetleri için bir çalışma alanıdır. Bu çalışma alanlarının birbirinden farklı özellikleri vardır. Siz eğitimleriniz sırasında eğlence hizmetlerinde kullanılan aktiviteleri, uygulandığı çalışma alanlarını, alanların aktiviteler için hazırlanışınıve alınmasıgereken güvenlik önlemlerini öğreneceksiniz. Edineceğiniz bilgiler doğrultusunda sizlerde çalışma alanlarınızı olasıriskleri dikkate alarak güvenli bir şekilde gösteri ve aktivitelere hazırlayabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır