Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Turizm, Eğlence Tesisleri ve Hizmetler

Bu bölümde Turizm işletmeciliği yapmayı planlayan ve hizmet sektöründe çalışacak kişiler için faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Masaj, eğlence aktiviteleri, Sunum, oyunlar vb. birçok konuyu bu bölümde bulabilirsiniz.


Gençlik Kulübü

Ergenlik çağındaki yaşlarda gençler yetişkin beğenisinden çok, yaşıtlarının beğenisini kazanma yolundadır ve çok çelişkili duygularla davranışlar sergilerler. Yalnız kalmak isterlerken gruba dâhil olmak ve grupta fark edilmeyi de arzu ederler. Monotonluktan nefret eder, hareket ve macera onlarıcezbeder. Duygularıçok kısa sürelerde değişiklik gösterir. Macera ve heyecan duygusu o kadar ağır basabilir ki olasıtehlikeleri fark edemeyebilirler. Tüm bunlar bu döneme özgü duygu ve davranışlardır. Bu farklılıklardan dolayıeğlence hizmetleri bölümünden beklentileri de farklı olacaktır. Onları çekebilmek, tatillerini keyifle tamamlamalarınısağlamak eğlence hizmetlerinde gençlik kulüpleri için hazırlanmışve sunulan programların profesyonelliğine bağlıdır. Bu ders ile gençlik kulübünün aktiviteleri ve programlarının hazırlanmasıhakkında ön bilgiye sahip olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır