Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Düz Örme Kadın Pantolonu dikmek

Moda ve insanların giyinme zevkleri günden güne değişmektedir. Bulunulan ortama, sahip olunan sosyal statüye bağlı olmakla beraber bu değişkenlik insanların giyinme zevki ve karakterini de yansıtmaktadır. İnsanlar giydikleri giysi ile uyumlu, rahat ve sınırsız hareket etmek beklentisinin yanı sıra zevklerini de yansıtmak isterler. Düz örme giysiler bu özelliklerin çoğunu içerir ve bu yüzden tercih edilir. Rahatlık, şıklık, sınırsız renk ve model özellikleri taşıyan bu giysiler günün her saatinde giyilebilir. Düz örme giysi sektörü bu ihtiyaca cevap vermek adına daha ucuz, daha kaliteli ve daha özellikli giysiler üretme arayışındadır. Teknik ve teknolojik anlamda sürekli gelişen düz örme hazır giyim sektörü bünyesinde çalışacak nitelikli elemanlara her zaman ihtiyaç duymaktadır. Elinizdeki derste, düz örme giysiler arasında bulunan pantolonun dikim teknikleri anlatılmaktadır. Bu ders içindeki etkinlikleri tamamlayarak düz örme pantolon dikimi konusunda kendinizi geliştirebileceksiniz. Bu konuyla ilgili diğer dersleri de aldıkça alanınızda daha donanımlı olarak sektörde yer alabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler