Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Bayan Body Kalıpları

Bir giysinin estetik ve fonksiyonel karakteristikleri, o giysinin vücuda oturma derecesi ile ilişkilidir. Vücuda iyi oturan bir giysi estetik olarak iyi görüneceği gibi aynı zamanda giyen kişi açısından maksimum konforu ve hareket serbestliğini de sağlamalıdır. Body Kalıpları dersi çocuk ve kadın body kalıbını tekniğine uygun olarak hazırlayabilmeniz; kadın body seri çizimini tekniğe uygun yapabilmeniz ve ayrıca kadın body için yardımcı malzeme hesaplamalarını verimlilik ilkelerine göre çalışabilmeniz için hazırlanmış ders materyalidir. Kendinizi bu yönde geliştirdiğiniz takdirde body üreten firmalarda iş imkânı bulabilirsiniz, kendi tasarımlarınızla ve üretiminizle de bu sektöre ve ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

nuriye baz kalıp hazırlığı

model uygulamam icin ana baz kalıp ölcüleriyle birlikde bayan kalıp örneği istiyorum

12-09-2012 14:34

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler