Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Microsoft Access ile Veritabanı Yönetimi

Microsoft Access Gelişmiş bir veritabanı düzenleme programıdır. Access ile Veritabanı oluşturma, Mevcut veritabanını açma, Farklı Vertiabanlarını dönüştürme gibi işlemler kolayca yapılabilir.


Microsoft Access Dersleri -4- Formlar ve Raporlar

Microsoft Access Veritabanı programını anlatan bu dökümanla şu konuları öğreneceksiniz: - Access Form ve Raporları - Access Araç kutusu - Form ve Rapor detayları

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

pınar polat formlar ve raporlar

1-Form nedir? 2-Form Oluşturma yöntemleri nelerdir? 3-Tasarım Görünümünde Form nasıl oluşturulur? 4-Sihirbazı Kullanarak Form nasıl oluşturulur? 5-Formlara kontrol (nesne) nasıl oluşturulur? Resimler nasıl görüntülenir? 6-Formlarda hesaplama nasıl yapılır? Kaç türlü yöntemle formül yazılır? 7-Formlarda kullanılan hazır fonksiyonlar nelerdir? 8-Alt Form nedir? Ne amaçla oluşturulur? 9-Form özellikleri nasıl değiştirilir? 10-Rapor nedir? 11-Rapor oluşturma yöntemleri nelerdir? 12-Rapor kaç bölümden oluşur? 13-Etiket sihirbazı ne amaçla kullanılır?

10-04-2012 21:25

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır