Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Ahşap ve Mobilya

Ahşap Mobilya oturma grupları, Ahşap Mobilya yapımı ve mobilyaların bakımı, mobiyla temizleme teknikleri, mobilya bakım ürünleri. Mobilya ve ahşap teknolojisi üzerine her türlü konuyu bu bölümde bulabilirsiniz.


Sandalye giydirme nasıl yapılır

Ahşap yüzyıllar boyu mekânların vazgeçilmez gereci olarak kullanılmış, ortamı sıcak bir hale getirmiştir. Ahşabın teknolojiyle birleştirilerek mekânlarda kullanılması insanların yaşamını kolaylaştırmasının yanı sıra konforu da getirmiştir. Ahşap teknolojisi alanında geniş bir yelpazeye sahiptir. Üretim ve kullanım olarak çeşitli dalları barındırmaktadır. İş gücü ve ekonomik açıdan da birçok katkıları vardır. Artan talepler ve değişen beğeniler üretilen ürünlerin sınırlarını zorlamakta her geçen gün ürün çeşitliliği ve teknikler eklenmektedir. Ahşap arkalıklar oturma grubu mobilyalarının önemli elemanlarından biridir. Rahat bir oturmanın olabilmesi için arkalık ölçülerini bilecek mobilyanın tarzına uygun el aletleri ve el makinelerini kullanarak düz veya eğmeçli arkalık yapabileceksiniz. Sizler, baş döndürücü bu gelişime ayak uydurabilmek için gelişen teknolojileri takip edebilecek, kullandığınız el aletlerini ve el makinelerini, ahşap gereçleri çok iyi tanıyacak bunların uygulamasını en doğru şekilde yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır