Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


Sakal ve Bıyık Şekillendirme Teknikleri

Erkek berberliği mesleğinde önemli olan becerilerden biri de müşterilerin isteklerine göre sakal bıyık ve saç şekillendirmeleri yapabilmektir. Günümüzde erkekler de bayanlar kadar dış görünümüne ve bakımına önem vermekle birlikte, farklı görünme çabası içindedirler. Son yıllarda erkekler, yüzlerini tamamen tıraşlamak yerine değişik sakal ve bıyık şekilleri kullanmayı tercih etmektedirler. Öğrenme faaliyetimizin birinci kısmında saç şekillendime ikinci kısmında, sakal ve bıyık şekillendirme, üçüncü kısmında kenar favori şekillendirme tekniklerini ele aldık. Hazırlanan bu öğrenme faliyetleri sonunda saç, sakal ve bıyık şekillendirme uygulamalarını en iyi şekilde uygulayabilir düzeye gelebileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır