Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Overloklu Remayöz

Çağımızın gelişen ve büyüyen tekstil sektörünün bir dalı olan düz örme giysi üretim sektörü, ürettiği ürünün en kalitelisini en ekonomik ve en kısa zamanda yapmanın yollarını aramaktadır. Düz örme işletmeleri, üretim kapasitelerini artırmak amacı ile yatırım yaparak, yeni, gelişmiş ve ekonomik makineleri üretime sokmaktadır. Overloklu remayöz makinesi bu makinelerden bir tanesidir. Düz örme giysi üretim sektöründe kullanılan Overloklu Remayöz makinelerini kullanacak kişi makineyi dikime hazırlayabilmeli, dikiş ayarlarını yapabilmeli, makineyi seri bir şekilde kullanabilmeli, makinenin temizlik ve bakım işlemlerini yapabilmelidir. Hazırlanmış olan bu ders, sizin bu ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemektedir.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler