Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Otomasyon

Bu bölümde otomasyon ağırlıklı konular bulabilirsiniz:Bilgisayarlı Otomasyon, PLC, PLC programlama, iş otomasyonu ve Mikrodenetleyiciler, Sayısal işaretler, Sunucu tabanlı otomasyon kontrolleri.


Bilgisayarla Otomasyon Kontrolü 2

Bu derste, görsel dünyaya attığınız adımı daha da ileri götürecek, verilerinizi nasıl şekillerle ifade edeceğinizi öğreneceksiniz. Grafik, insan üzerinde çok daha fazla etki bırakan bir güzelliktir. Ele alacağınız her konu, grafiksel olarak bir şekle dönüşecektir. Bu ders üç öğrenme faaliyetinden oluşmaktadır.  Temel Grafik İşlemleri  API Fonksiyonları ile Grafik  Animasyon (Canlandırma) Öğrenme faaliyetlerinde konu, teorik bilgiden daha çok örnekler üzerinde anlatılmıştır. Yapılan örneklerde, öğrenilen konuların yanında eksik kalan noktalar da belirlenerek bir sonraki örnekle yeni bilgilerin öğrenilmesi amaçlanmıştır. Örnekler, çoğunlukla adım adım anlatılmıştır. Bu yöntem problem çözümüne katkı sağlayacaktır. Ayrıca, sorular ve sorunlar karşısında çaresizliğe düşmeden, adımlara bölerek, problem çözme kabiliyeti kazanılacaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır