Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Mühendislik Sigortası Nedir ?

Mühendislik sigortaları, 19. yüzyıl ortalarında, endüstri devriminin hüküm sürdüğü en şaşaalı dönemde ortaya çıkmıştır. İşletmeler sağlık ve güvenlikleri konularında da oldukça ilgisizlerdi. Teknolojinin de son dönemlerde hızlı gelişmesiyle makineler artık hayatımızın bir parçası oldu. Makinenin insan hayatında bu denli yoğun kullanılmaya başlanması, mühendislik sigortalarının da önemini arttırmıştır. Mühendislik sigortalarının kapsamı genişleyerek inşaat ile ilgili sigortaları da kapsamına almıştır. Özellikle yatırımcılar için önemlilik arz eden mühendislik sigortası, girişimcilerin korkmadan üretim yapmasını desteklemektedir. Bu durum dolaylı olarak bir ülkenin kalkınmada dinamosu olan yatırımları arttırmıştır. Hem yatırımcılar için hem de ülkenin kalkınması için bu denli önemli olan mühendislik sigortalarını bilmeniz sizin için bir ayrıcalık yaratacaktır. Öğreneceğiniz bilgilerle kişilere ve kurumlara yol göstermeniz, sigorta alternatifleri arasında uygun seçim yapmanız hem kişisel hem de toplumsal bir sorumluluktur. Dolayısıyla bilgilerinizle toplumu bilinçlendirmek birinci amacınız olmalıdır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler