Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Ahşap ve Mobilya

Ahşap Mobilya oturma grupları, Ahşap Mobilya yapımı ve mobilyaların bakımı, mobiyla temizleme teknikleri, mobilya bakım ürünleri. Mobilya ve ahşap teknolojisi üzerine her türlü konuyu bu bölümde bulabilirsiniz.


Masa ve Sandalye süsleme

Temel işlemler, bir işin yapılmasında mükemmel hale getirilmesinde vazgeçilmez unsurdur. Elde yapılan işlemlerde işlerin özelliklerini teknolojik bilgileri ve beceriyi içerir. Bu özellikler birleştiği zaman ortaya kaliteli ürünler çıkar. Elde yapılan işler her zaman farklı şekilde değerlendirilmiş orjinal olarak nitelendirilmiştir. El becerisini geliştirmek ve teknolojik bilgileri uygulamak için elde işlem yapmak önemli bir aşamadır. Bu aşamayı da en iyi şekilde değerlendirerek için size verilen bilgileri eksiksiz uygulayınız. Çalışma ve güvenlik kurallarına tamamen uyunuz. Bu hem sizin hem de işlerin sağlıklı bir şekilde bitirilmesini sağlayacaktır. Mobilyalarda bulunan elemanların en önemlilerinden birisi de ayaktır. Görüntü ve dayanım açısından mobilyanın tarzına ve ağırlığına uymak zorundadır. Mobilya tarzına uygun seçilmiş ve dayanımı yüksek olan bir ayak gerek görüntü olarak gerekse dayanım olarak mobilya ile bütünleşecektir. Bu sayede ortaya çıkan iş kalite ve görüntü yönünden sağlıklı olacaktır. Birde unutulmaması gereken yaptığınız işlerde yeni teknolojileri ve gelişen farklı tarzları takip ediniz. Uygulamalarınızda bunları kullanınız veya siz bu akımlara öncü olunuz. Bu sayede hem mobilya sektörünün gelişimini hemde kendi gelişiminizi sağlamış olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır