Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Düz örme elbise nasıl dikilir

Günümüz insanının giyim ihtiyaçları çok çeşitlilik kazanmıştır. Artık çok klasik ve sade modeller insanlara cazip gelmemeye başlamıştır. İnsanlar hep daha farklıyı, daha güzeli elde etme çabası içindedir. Bu da üreticileri düz örme giysilerin farklı modellerini üretmeye sevk etmiştir. Bununla birlikte modada söz sahibi olan sektör çalışanları daha cazip satın alma imkânları içeren, daha özellikli modeller üretme gayreti içindedirler. Bunu yapabilmekte hiç kuşkusuz ki önemli bir teknik ve teknolojik donanımı gerektirmektedir. Elinizde bulunan bu ders, var olan bilgi ve becerilerinize, ilginiz oranında katkıda bulunmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu dersteki bilgi ve becerileri uygulayarak düz örme elbise dikimini öğreneceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

sadiye gider

memnun oldum

25-10-2010 21:01

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler