Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tekne ve Yat

Tekne ve yat kullanma hakkında bilgi, yat sürme hakkında teknik detaylar. Tekne motoru ve diğer donanım gibi konuları bu bölümde bulabilirsiniz. Sizde yat ve teknelere meraklıysanız bu bölümdeki bilgileri seveceksiniz.


Tekne Klima ve kalorifer sistemi

Gemilerde iklimlendirme ve havalandırma tesisatının önemli yeri vardır. İklimlendirme ve havalandırma tesisatı gemi boyutu ve ısıtılacak mekâna göre çeşitli şekillerde yapılmaktadır. İklimlendirme ve havalandırma tesisatını öğrenmek için öncelikle sistemin ön imalatı ve yardımcı ekipmanların bilinmesi gerekir. İklimlendirme ve Havalandırma Tesisatı dersinden sonra İklimlendirme ve Havalandırma Tesisatı Montaj ve Resim derslerini öğreneceksiniz. Ayrıca Tesisat ve İklimlendirme Teknolojisi alanı Bakır Boru Montaja Hazırlama ve Montaj derslerinden faydalanabilirsiniz. Bu dersin sonunda size gerekli donanım sağlandığında geminin iklimlendirme ve havalandırma tesisatını yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

marıncı osman yat kliması

yat klimasına dunya para vermeyın sıze altın degerınde bır tasarımımı paylaşacagım 9000 btu splıt klıma dış unıteden merkezı sıstemlı marin klima yapıyorum tasarımı bana ait ıklımlendırme sogutma konusunda teknık bılgı ve pratık bılgı uygulama ve pıyasa deneyımı olursa meslek aşkıda varsa yaptıgınz işede muhakeme getırebılıyorsanız işte herseyı yaparsanız 9000 btu dış ınüteden denız suyuyla calısan 24000 btu merkezı rooftop paket kanallı klima yapıyorum veyada chiller kompak ve ekeonomık çözum 7000 btu 3odaya cıhaz alsanız en dıp fıyat 15000 tl yarı fıyatına bu tasarımla konforu yasayacaksınz dünyayı yenıden kesfetmeye gerek yok

25-08-2013 20:09

  ice yat kliması

  KONFOR  FARKINI İCEAİRKLİMA  İLE YAŞAYIN PRATIİK EKONOMİK KALİTELİ ÇÖZÜMLERLE İNAVOSYON ÇALIŞMLARIMIZA AGIRLIK VERİYORUZ MAKİNA DAİRESİNDE ÇALIŞACAK 1 ADET  9000 BTU DIŞ ÜNİTEYLE TEKNENIZIN  ISITMASINI VE SOGUTMASINI YAPIYORUZ HERKES YAPAR  BİZ  ÇÖZERİZ WEB İCEAIRKLIMA.COM 5075519601 OSMAN GÖKNAR

  09-02-2014 23:14

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır