Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Freze, CNC, Torna, Cad-Cam ve Makine Bilgisi

Bu bölümde çeşitli Makine bölümlerine ait programlar ve makinelerin kullanımı için teknik bilgi bulacaksınız. cad/cam programlarının kullanımından endüstriyel birçok makine kullanımına kadar kapsamlı bilgi verilmiştir. Bilgisayarla CAD katı modelleme çizimi, freze ve torna tezgahları kullanımı. Metal ve mermer işlemede kullanılan teknikler. Plastik Enjeksiyon ve Metal enjeksiyon kalıpları çıkarılması.


Plastik Enjeksiyon Kalıplarının Hazırlanması 3

Ülkemizde plastik enjeksiyon kalıpçılığı sektörü hem eğitim-öğretim hem de sanayi dallarında hızla gelişmektedir. Özellikle, aynı tip parçaların seri bir şekilde üretilmesinde, en çok ve yaygın olarak kalıpçılık sektöründen yararlanılmaktadır. Bu ders tamamlandığında temel plastik enjeksiyon kalıbının sabit grup yarımını oluşturan parçaları yapım resimlerine uygun şekilde işleyebilecek, kalıbı oluşturan parçaların montajını komple resme uygun olarak yapabileceksiniz. Eğitiminizi başarı ile tamamladığınızda sanayinin ihtiyaç duyduğu, konusunda bilgi ve beceriye sahip nitelikli eleman gücünü oluşturacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler