Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

El Sanatları

Nakış işleme, Kilim dokuma, makine ile nakış dokuma, boncuk işleri, zili, sumak, cicim dokuma gibi el sanatları hakkında resimli ve basit dersler.


Nakış tasarımları

Nakışta yapılacak ürünün hazırlık aşmasından başlayarak sonuca kadar çeşitli araçlar dokumalar ve ipliklerle çalışmak gerekmektedir. Bu konuda yerinde ve doğru karar verebilme, iyi seçim yapabilme ve kaliteli sonuç alabilme bu bilgilere bağlıdır. Nakış tasarımı dersi içinde yer alan bu ders, uygun çalışma ortamı sağlanarak, kişinin zevkine ve kullanım alanına uygun ürün belirleme, ürüne uygun malzeme ihtiyacı seçebilme, tekniğe uygun işleme, ürünü kullanıma hazırlama bilgi ve becerilerini içermektedir. Bu faaliyetleri başarı ile tamamladığınızda; hazırlamış olduğunuz tasarımlarınızı ev dekorasyonunda, çeşitli aksesuarlarda, kıyafetlerin süslenmesinde kullanabilir elde, ev tipi makinelerde ya da sanayi makinelerinde güzel, zevkli ürünler üretebilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

gülfer gençn nakış tasarımı

nakış tasarımı ilgili konular

04-12-2011 19:36

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler