Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Çocuk giysi kalıpları bölüm 2 : yaş 2-6

Giyinme büyükler için önemli olduğu kadar, çocuklar için de önemlidir. 2–6 yaş çocuğu oyun çağı çocuğudur. Bu çağda çocuklar oynarken hareketlerini kısıtlamayacak, beden gelişimlerini engellemeyecek rahat kıyafetlere gereksinim duyarlar. Bunun için kullanılacak kumaş ve modelin özelliği çocuğun yaşı ve yapısı doğrultusunda seçilmelidir. Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın sık kullandığı kıyafetlerin arasında eşofman önemli bir yer tutar. Bulundukları çağın özelliği itibariyle, rahatlığı ve kullanışlılığı açısından çocukların giysi seçiminde anne ve babalar da sıklıkla tercih etmektedir. Size verilen bu örnekle çocuk ölçülerini ve yaşlar arasındaki ölçü farklarını daha iyi değerlendirebileceksiniz. Çocuk giyimi ile ilgili yapacağınız çizimlerle, çocuk eşofmanı hakkında bilgi ve becerilerinizi arttırabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

serpil acemi

9 yaşındaki kızıma gelinlik nasıl dikebilirim acemiyim basit bir model varmı

31-01-2011 20:02

  HATİCE YİLDİZ ABİYE

  2 YASİNDAKIİ KİZA ABİYE DİKERİM BEN

  10-12-2011 21:08

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler