Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Zikzak dikişi

Teknolojik ilerlemeler, hazır giyim sektöründe kesim ve dikimde kullanılan makinelerde gelişmeler sağlamıştır. Harcanan zamanı minimuma indiren ve ürün kalitesini yükselten bu makineler sektörde verim artışı sağlanmaktadır. İnsan gücünün yerini makine sistemlerine bıraktığı globalleşen ve hızla değişen çağımızda, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve gelişmelerin yakın takipçisi olmak gerekmektedir. Bu ders yardımı ile teknoloji ürünlerinden biri olan zikzak makinesini amacına uygun olarak dikime hazırlayabilecek, seri bir şekilde kullanabilecek, makinenin temizlik ve bakımını yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler