Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


Yüz ve Saç Şekilleri

Her insanda doğuştan var olan estetik kaygısı vardır. Bu estetik kaygılar kalıtımsal ve kültürel farklılıklara bağlı olduğu gibi eğitimle de ortaya çıkabilir. Her insan farklı bir ruh haline sahiptir. Farklı saç renklerinden, farklı saç modellerinden, farklı makyaj tekniklerinden hoşlanıyor olmaları bu nedene bağlanabilir. Kuaförlük ve güzellik hizmetlerinde resim teknikleri kullanılarak, istenilen renk ve modeller kişiye uygulanmadan önce seçimin yapılmasında kolaylık sağlamıştır. Hazırlanan bu modül de yüz, saç, göz, dudak, kaş, çene ve burun şekillerinin çizimlerini ve bunların düzeltme tekniklerini ele alacağız. Modül sonunda öğrendiğiniz bilgi ve becerileri mesleki resim, kuaförlük ve güzellik hizmetleri alanlarında kullanabilir ve hatasız bir biçimde çizim uygulaması yapabilirsiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır