Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Güzellik ve Saç Bakımı

Bu bölümde kuaförlerin kullanacağı teknikler, ve güzellik konularında teknik bilgiler bulabilirsiniz. Daha güzel olmak veya kuaför olarak müşterilerinize daha güzel hizmet verebilmek için bu bölümdeki belgeleri inceleyebilirsiniz.


Vücut Masajı, Göğüs Masajı ve Önemli Bölgeler

Masaj; elle birebir uygulanan, kendine özgü prensipleri olan, teknik açıdan ritmik ve sistemli hareketlerin bütünüdür. Masaj, dokunma dili olarak insan vücudu üzerinde ayrı bir öneme sahiptir. Vücut masajı, tekniğine uygun ve bilinçli yapıldığı takdirde istenilen sonuç elde edilebilir. Bilinmelidir ki bilinçsiz yapılan masaj insan sağlığına zarar verecektir. Bu nedenle konusunda uzman, eğitimli, prensipli ve meslek etiğine uyan terapistlere ihtiyaç vardır. Öğrenme faaliyetlerimizin birinci kısmında, bacak masajını; ikinci kısmında, ayak masajını; üçüncü kısımda, kalça masajını; dördüncü kısımda, sırt masajını; beşinci kısımda karın masajını; altıncı kısımda, el masajını; yedinci kısımda, kol masajını; sekizinci kısmında, göğüs masajını; dokuzuncu kısımda, boyun masajını; onuncu kısımda, saçlı deri masajında uygulanan klasik masaj tekniklerini ele aldık.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

deniz masor komple vucut masaj

ımasorculuk icin

09-11-2010 02:34

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır