Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Turizm, Eğlence Tesisleri ve Hizmetler

Bu bölümde Turizm işletmeciliği yapmayı planlayan ve hizmet sektöründe çalışacak kişiler için faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Masaj, eğlence aktiviteleri, Sunum, oyunlar vb. birçok konuyu bu bölümde bulabilirsiniz.


Müzikli Eğlence etkinlikleri

Eğlencenin tarihi çok eski olmakla beraber eğlence hizmetleri ülkemizde henüz uygulanan ve gelişmekte olan bir meslek alanıdır. Animatörlük tatil yerlerinde yerli, yabancı turistlerin hoş zaman geçirip daha fazla kalmalarını sağlayan bir meslektir. İyi bir animatörlük işin tekniğini bilmekle mümkündür. Bu sebeple bu mesleği icra etmeyi düşünenlerinde iyi bir eğitimden geçmeleri gerekir. Özellikle çocuklara iyi vakit geçirmenin yollarını bilmek, bu işi başarmanın en iyi yollarından biridir. Onları eğlendirirken eğitmek gerekir. Bu sebeple olaya eğitimci gözüyle bakmalıyız. Bu ders, size animatörlükte ihtiyacınız olan müzik etkinliklerini en iyi şekilde uygulayabilmenin, eğlendirirken eğitebilmenin yollarını anlatmak için hazırlanmıştır.Bu dersin sonunda müzik etkinliklerini bilinçli bir şekilde uygulayabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır