Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Tur programları

Bu ders ile turizm çeşitlerine uygun örnek tur programı hazırlama ve turu gerçekleştirme ile ilgili bilgi ve becerileri kazanabileceksiniz. Dersi tamamladıktan sonra, seyahat acenteciliği alanında çalışmalarınızda kullanacağınız tur programlarını hazırlayabileceksiniz. Alacağınız bilgi ve elde edeceğiniz yeterlik sizin mesleğinizde başarılı olmanızı sağlayacaktır. Öğreneceğiniz bilgilerin pekişmesinde yapacağınız araştırma ve uygulamalar çok etkili olacaktır. Turizmde çevre bilincinin önemi her geçen gün artmaktadır. Turizmi, çevrenin ve doğanın dışında düşünmek çok yanlış olacaktır. Gerçekte turizmle çevre ilişkisinin iyi tahlil edilmesi sonunda turizmin ana malzemesinden birinin çevre olduğu hemen ortaya çıkacaktır. Sektör beklentileri, değişen koşullar ve mesleklerin gelişimi ile ilgili bilgilere bu derste öğreneceğiniz bilgi ve kazanacağız yeterliklerle, alanda yapacağını çalışmalarda başarınızı artıracak ve diğer çalışanların önüne geçebileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

3232

31-05-2010 09:52

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır