Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Seramik

Seramik bölümünde, seramik yapmak isteyeneler için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. seramik modelleri, seramik desen örnekleri, seramik yapımı teknikleri, Seramik boyama ve boyama incelikler... seramik üzerine herşey burada.


Vitray nasıl yapılır

Vitray Sanatı, günümüzde oldukça kullanılır bir duruma gelmiştir. Geçen senelerden sonra ulaşamadığı popülariteye ulaşmaktadır. Binaların dekorasyonunda kullanılan beton, cam ve demirler insanların gözlerine artık sıkıcı ve rahatsız edici görünmektedir; bu yüzden renkler ve çeşitli süsleme teknikleri, binalarda tekrar kullanılmaya başlanmıştır. Binaların dekorasyonunda gerçekleştirilen bu yenilikler bu alanda uygulanan eğitim ve amatör kişilerin çalışmalarıyla daha geniş alana yayılmaktadır. Atölye ve fabrika işçiliği gerektiren bu alanda, yetişmiş eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve insanların yaşadığı yerleri çevrelerindeki objeleri güzelleştirme çabaları bu alanda kendisini yetiştirmiş genç ve donanımlı eleman ihtiyacını doğrulamaktadır. İşte bu alanda genç, yetişmiş elemanlara olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Tiffany Vitray Teknikleri, camın kalınlığına göre cam parçalarının çevresine bakır folyo sararak parçaları uygun tekniğe göre birleştirilmesi sanatıdır. Hazırlanan bu dersle, cam parçaların çevresine bakır folyo sararak bu parçaları desene uygun yerleştirebileceksiniz..

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

vıtray yapmak ıstıyorum,

02-02-2010 21:13

  vb vbn

  vitray yapmak istemiyorum

  05-05-2012 14:52

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler