Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Matbaa ve Baskı

Bu bölümde matbaa ile ilgili terimler ve baskı işlemlerinde kullanılan makinelerin kullanımı hakkında bilgi bulabilirsiniz. Flekso özellikleri, Ofset hakkında detaylı bilgi, tifdruk baskı gibi sektöre yönelik bilgileri öğrenerek Matbba sektöründe kolayca iş bulabilirsiniz.


Matbaada tifdruk baskı giriş ayarları

Bu ders giriş ayarlarının, tifduruk baskı makinelerinde uygulamalı olarak anlatıldığı öğretim materyalidir. Günümüzde ambalajlı ürün kullanımı hızla artmaktadır, ambalaj sektörü de ülkemizde giderek büyümektedir. Hızla büyüyen ambalaj sektöründe kalitenin, güvenin, üretimin ve iş huzurunun artması için ambalaj teknolojisi içinde tifdruk baskı alanını tercih etmiş, bu alanda eğitim almış kişilere ihtiyaç vardır. Bu ders sonunda edineceğiniz bilgi ve becerilerle tifdruk baskı makinelerinde farklı özelliklerdeki baskı materyalleriyle giriş ayarlarını yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

xcuduka TİEFDURUCK

arkadaşlar ben tifdruk baskı oparatörüyüm pvc fim üzeri baskı yapıyorum ve desende tırmalama izi yaşıyorum hangi tür bir bıçak kullanmalıyım

26-04-2011 00:03

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler