Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Kadın beden kalıpları 2

Dünyada tekstil sektörünün hızlı bir şekilde ilerlemesinden Türk hazır giyim sektörü de etkilenmektedir. Özellikle tekstil alanındaki teknolojinin hızla gelişip güçlenmesi, ülkemizde de bu sektörün yeniden yapılanmasına, buna paralel olarak da kalıp hazırlamak, moda -model yaratmak ve devam ettirmek için temelde yetişmiş teknik elemanlara olan ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Bu amaçla hazırlanmış olan bu dersle, penssiz temel beden ve kol çizimleri ile özellik gösteren kadın vücut yapısına göre (büyük göğüslü, çıkık kalça, eğik sırt ve göbekli) kalıp düzeltmeleri ile ilgili bilgi ve becerileri kazanacaksınız

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

hatice koçer elbise kalıpları

değişik kalıplar ğörmek istiyorum

25-04-2011 21:58

  busenury bayan elbise kalıpları

  ana beden giyim kalıpları çıkarmak istiyorum

  03-09-2013 09:17

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler