Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Tayt ve Body kalıpları

Günümüz insanı yoğun çalışma saatlerinin dışındaki serbest zamanlarını, spor yaparak, seyahat ederek veya başka aktiviteleri değerlendirmeyi tercih etmektedir. Ancak yapılan aktivite ne olursa olsun, vazgeçilmeyen tek unsur içinde rahat edilebilecek, kullanışlı bir giysidir. Bu amaçla; esnekliği yüksek, gerektiğinde vücudu ikinci bir deri gibi saran, vücut hareketlerini engellemeyen, az buruşan ve giysi konforu yüksek olan örme kumaşlar serbest zaman ve spor giysilerde çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Giysi konforunun ve elastikiyetin yüksek olması nedeniyle giyen kişinin kendini içinde rahat hissetmesi nedeniyle örme kumaşlara talep her geçen gün artmaktadır. Gerek desen olanaklarının artması, gerekse örme yapılarının yapısal özelliklerinin iyileştirilmesi konusunda yapılan çalışmalar da ürün yelpazesini her geçen gün artırmaktadır. Örme kumaşlardan üretilen tayt ve body günümüz giyim çeşitleri içinde kullanışlı, rahat ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilmektedir. Talebin yoğun olması bu alanda yetişmiş eleman ihtiyacını da artırmaktadır. Bu dersle sektörün istediği kalifiye eleman özelliği kazanarak, sektörde iş bulma şansınızı artıracak ve ülke ekonomisine katkıda bulunabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Sevgi Eren tayt ve body kalıpları

büyük ve çocuk tayt ve body kalıpları istiyorum.

22-02-2012 11:08

  kadir önder tayt kalıbı

  tayt kalıbını serisi

  22-02-2012 14:01

   Mesaj

   Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
   Öneriler
   Diğer Dersler