Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Kışlık Süveter Örgü kalıpları

Düz örme giysiler çok çeşitlik göstermektedir. Düz örme giysiler arasında günün her saatinde ve her türlü ortamda giyilebilecek bir giysi türü mutlaka vardır. Rahatlık ve şıklık arayışındaki bütün yaş ve cinsiyet grubundaki insanlar düz örme giysileri tercih edebilirler. Ülkemizde tekstil sektörünün oldukça gelişmiş olduğu dikkate alındığında düz örme giysi sektörünün de bu gelişmişlikten pay almış olması kaçınılmazdır. Yalnız her sektörde olduğu gibi tekstil kapsamı içerisindeki düz örme giysi sektörünün de taze kana ihtiyacı vardır. Elinizde bulunan ders, düz örme giysilerin üretiminde ilk basamak olan kalıp hazırlama tekniklerini içermektedir. Bu ders ile var olan bilgi ve becerilerinize, ilginiz oranında katkıda bulunmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu dersteki bilgi ve becerileri uygulayarak düz örme süveter kalıplarını elde etme yöntemlerini öğreneceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler