Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Seramik

Seramik bölümünde, seramik yapmak isteyeneler için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. seramik modelleri, seramik desen örnekleri, seramik yapımı teknikleri, Seramik boyama ve boyama incelikler... seramik üzerine herşey burada.


Ultraviyole ile süs eşyası yapımı

Bu ders, ultraviyole yapıştırma hakkında bilgi vermektedir. Bu dersi tamamladığınızda ultraviyole lamba güçlerini, yapıştırıcıları, ultraviyole lamba kullanmayı,camı yapıştırıp kalite kontrol yapmayı öğreneceksiniz. Ultraviyole ile cam yapıştırmak; yapacağınız çalışmaları çeşitlendirmeniz, yeni formlar oluşturmanız ve yaptığınız tasarımlara boncuk ya da cam, metal gibi yeni süsleme ögelerini kalıcı olarak yapıştırmanız için gereklidir. Yapacağınız uygulamalar, yeni tasarımları ortaya koymanıza olanak verecektir. Bu dersteki bilgiler, seçtiğiniz meslekte kolaylık sağlayacaktır. Daha sonraki dersleri de tamamlayıp kendinizi mesleki alanda iyi yetiştirdiğinizde, cam sektörünün ilgili bölümlerinde çalışabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

haticenes motifler

verilen motiflerin linklerini hiçbirini hata veriyor aynı sayfa geliyor ne yapmam gerekir

02-03-2011 23:22

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler