Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Spor Etek Kalıpları

Giyim kişiye ve kullanılan yere göre çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlerin içinde yer alan kadın giyiminde eteğin önemli bir yeri vardır. Etek modellerini fantezi ve spor olarak ikiye ayıracak olursak günlük yaşamda spor etekler daha çok tercih edilmektedir. Bu ders ile iki spor etek model uygulaması görecek ve bunu geliştirerek değişik model uygulamaları yapabileceksiniz. Kendi modellerinizle çevrenizde dikkat çekeceğinizden eminiz. Sizlere tüm öğreniminizde ve bu derste başarılar diliyoruz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

özlemmmm yardım edinnnn

ben gaziantep üniversitesi 2. sınıf tekstil konfeksyon ögrencisiyimmm sınıfı gecmm için özle aMACLI GİYİSİ KALIPLARINI BULMM GEREKİYORRR BEN BULAMZSAMM DERSTEN KALICAM LÜTFENNN BENDEN SNRAKİ NESİLLER İÇİNNN YARDIMCI OLUNNN:( BEN YANDIM ONLAR YANMASIN:(

07-06-2010 14:55

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler