Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Freze, CNC, Torna, Cad-Cam ve Makine Bilgisi

Bu bölümde çeşitli Makine bölümlerine ait programlar ve makinelerin kullanımı için teknik bilgi bulacaksınız. cad/cam programlarının kullanımından endüstriyel birçok makine kullanımına kadar kapsamlı bilgi verilmiştir. Bilgisayarla CAD katı modelleme çizimi, freze ve torna tezgahları kullanımı. Metal ve mermer işlemede kullanılan teknikler. Plastik Enjeksiyon ve Metal enjeksiyon kalıpları çıkarılması.


Solidworks ile Bağlama iş kalıpları 1

Bu dersin hazırlanmasında endüstriyel kalıpçılıktaki beceriler hakkında yayımlanmış en son dokümanlar, kataloglar ve internetten faydalanılmıştır. Bu teknik eğitim yayımı, öğretici açıklamalarla öğrenciye bilgi ve beceriyi kolay kavratıcı mahiyette hazırlanmıştır. Bütün bilgiler, işlem sırasına göre verilmiştir. Bu ders aracılığı ile bağlama iş kalıplarını tasarlamayı ve çeşitli bilgisayar ortamlarında resimlerini çizebilmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Eleman Solidworks indirme

Solidworks nerden indirebilirim ?

02-12-2009 01:46

    Mesaj

    Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
    Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
    Öneriler
    Diğer Dersler