Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Tatil ve Hotel hizmetleri

Tatil sektöründe çalışanlar için bilinmesi gereken kurallar. Otellerde ve Hotellerde konaklayacaklar için de aklınızda bulunması gereken bilgiler bu bölümdedir. Otelde yanlış bir uygulama ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız veya kurallara uymayan bir durum varsa buradaki dökümanlardan işin aslını öğrenerek, hotel ve otel yönetimini uyarabilirsiniz.


Seyahat Acentası Nasıl Açılır

Seyahat acenteleri sahip oldukları ciro büyüklüğüne ters orantılı olacak şekilde sade ve küçük bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışanların bu yapı içinde üstlendikleri rolleri ve ürettikleri faydaları da bu ders aracılığıyla tanıyacaksınız. Bu konudaki mesleki bilgileri kazandığınız takdirde transfer operasyonunu gerçekleştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri elde etmiş olacaksınız. Seyahat acentelerinin hizmet alışverişi yaptığı işletmeleri doğru gruplandırıp ilişkisi olan kurum ve kuruluşları doğru analiz edeceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır