Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Selulozlu kumaş boyama

Tekstil alanında nitelikli, kaliteli, yaratıcı ve motivasyonu yüksek bireyler olarak gelişen ve değişen teknolojiyi yakalayıp, uyum sağlamanız gerekmektedir. Tekstil sektörünün beklediği niteliklerde yetişmenizi amaçladığımız sizlerin, selülozik elyafı direkt ve reaktif boyarmaddeler ile tekniğine uygun olarak boyamayı bilmeniz önem taşımaktadır. Renklendirilecek selülozik tekstil materyali için direkt ve reaktif boyarmaddeler ile uygun kimyasal maddeleri belirleyerek istenilen rengi elde etmeyi öğrendiğinizde iş hayatınızdaki rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olacaksınız. Sizler bu ders ile direkt ve reaktif boyarmaddeleri tanıyacak ve selülozik materyali bu boyarmaddeler ile boyayabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler