Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Ofis ve Büro Yönetimi

Ofis ve Ofiste gerekli olan dökümanlar. F Klavye kullanımı dersleri, Dosyalama, Raporlama ve Sekterelik için gerekli diğer konular, Ofis mobilyaları ve Ofis düzeni. Ofis yönetimi için bilmeniz gereken herşey.


Ofis çalışanları için Excel Dersi

Bu derste; bilgisayarın temel hesaplama mantığını öğreneceksin, öğrendiklerini derste belirtilen işlem basamaklarına göre uygulayacak ve elde ettiğin sonucu dersteki ile karşılaştırabileceksin. Uygulamalar senin konuyu takip etmen açısından resimlendirildi. Derste; 7 öğrenme faaliyeti bulunmaktadır. Belge hazırlama, Tablo oluşturma, Matematiksel işlemler, Hazır fonksiyonlar, Sıralama ve süzme işlemleri, Grafik işlemleri ve Yazdırma işlemleri konularını içerir. Bu dersten yeterince yararlanmak için, her öğrenme faaliyetini dikkatlice okuduktan sonra uygulama faaliyeti ile konuyu tekrar etmelisin. Ölçme – değerlendirme sorularını cevaplayıp, performans testlerindeki ölçütleri dikkate almalısın.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır