Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Dikiş Kalıpları , Elbise Kalıpları

Giysi Modelleri, Etek kalıpları, gelinlik kalıpları, Elbise Dikişi, Çocuk ve Bayan Elbise dikimi teknikleri. Erkek elbise dikimi. Dikiş makinesi özellikleri, pratik dikiş teknikleri, yazlık etek ve mini etek modelleri. Gelinlik ve Nişan elbisesi dikimi.


Şal ve etol modelleri

İnsanoğlunun kendisine olan güveni arttıkça, kendine ayrı bir görünüm verme zevki doğmuştur. Farklı bir kişilik kazandıran giyim tamamlayıcısı aksesuarlara ilginin her geçen gün biraz daha arttığını görmekteyiz. Konuya duyulan ilginin artması, mesleki ve teknik eğitimde giyim aksesuarına büyük önem verilmesine sebep olmuştur. Giyim aksesuarı hazırlama günümüzde önemli bir geçim kaynağıdır. Bu nedenle öğrencilere yardımcı olmak amacıyla hazırlanan bu derste, giyim aksesuarlarından şal-etol hakkında bilgileri bulacaksınız. Şal-etol, kadınların omuzlarına örttükleri ve vazgeçemedikleri bir giyim aksesuarıdır. Hazırlanan bu ders ile giyime uygun şal-etol modeli ve malzemesi tespitini, kalıbını hazırlamayı, süslemesini, dikimini ve son kontrol işlemlerini yapabileceksiniz.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

beba foti sal ve etol modelleri

dikis ogrenmek istiyorum

26-02-2010 21:50

  catarina selm

  dikis kaliplari

  12-10-2010 23:03

   zeriis dikis kalplari..

   dikis oyrenmek istiyorum.

   03-03-2011 08:04

    ayşe gürbüz tekstil

    slm ben teksrile meraklı biri olarak,merakımı gidermek amacıyla ve öğrenmek için kursa gidiyorum.bana ağır geldiği için her şeyide hemen öğrenmek istiyorum ne yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz.

    05-05-2011 20:15

     Mesaj

     Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
     Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
     Öneriler
     Diğer Dersler