Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Örgü , Tekstil ve Dokuma Giysiler

Bu bölümde çeşitli örgü işleri ve hızlı şekilde tekstil ürünleri hazırlamak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Kumaş boyamadan örme Etek ve Hırka hazırlamaya kadar çok çeşitli konular bu bölümdedir.


Şal ve Atkı nasıl dikilir ?

İnsanoğlu dünyanın oluşumundan bu yana merak etme duygusu içinde her şeyi keşfetme tutkusu ile yaşamıştır. Bu duygu insanlara yeni gelişmeleri yaşatmış ve yaşatmaktadır. Tekstil alanında da durum aynıdır. Örtünme duygusu zamanla, hayat şartlarının da değişmesiyle yerini giyinmeye yani yakıştırma süsleme tamamlama duygusuna bırakmıştır. Hep arayış ve yenilik peşinde koşan insan, hiçbir zaman yeni bir şeyler üretmekten bıkmamıştır. Her gün yeni bir model, tasarım geliştirmiştir. Sizin için hazırladığımız bu ders ile, atkı ve şal modellerini dikebileceksiniz. Aynı zamanda bu dersten hareketle, yeni süsleme tekniklerini kullanarak aksesuar tasarımlarına katkıda bulunabileceksiniz

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler