Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Pazarlama

Pazarlama ve Perakende sektörü hakkında teknik bilgiler, Pazarlama yöntemleri ve pazarlamacılık. Sigorta işlemleri, ambalaj, banka işelmeri, muhasebe, ürün takibi, borç ve alacak işlemleri. Pazarlama sektörüne girmek için bilmeniz gereken her türlü bilgi burada


Sağlık Sigortası Şartları?

Hepimiz biliriz sağlığın önemini... Yaşamın ve yaşamanın güzelliğini... Sahip olduğumuz ya da olabileceğimiz en büyük şansın sağlıklı bir vücut olduğunu, bize genellikle hastalıklar hatırlatır. Sağlık problemlerinden uzak yaşamayı dileriz. Ama hayat bu, bazen sağlığımız bozulabilir. İşte böyle zamanlarda, yanımızda güvenebileceğimiz, bizim için hayatı kolaylaştıran birileri olsun isteriz. Sağlık sigortası, çok önemli bir güvencedir. Bu güvenceden en iyi şekilde yararlanabilmek için, ihtiyacımıza uygun bir sağlık sigortası satın almalıyız. Sağlık sigortası bizi sağlık sorunlarıyla ilgili masraf yükünden kurtaran değerli bir güvencedir. Sağlık sigortası bizim ve ailemizin bir yıl boyunca karşılaşabileceği hastalık durumunda doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerini bütçemizi zorlamadan karşılayabilmenizi sağlar. Bütün dünyada ve son yıllarda ülkemizde de insanlar küçük tasarruflarını sigortada değerlendirerek geleceklerini garanti altına alıyorlar. Başlarına bir hal geldiğinde de sigortası olduğu için gam çekmiyorlar. ÇÜNKÜ SİGORTA KARA GÜN DOSTUDUR. Bütün dünyada ve son yıllarda ülkemizde de insanlar küçük tasarruflarını sigortada değerlendirerek geleceklerini garanti altına alıyorlar. Başlarına bir hal geldiğinde de sigortası olduğu için gam çekmiyorlar. ÇÜNKÜ SİGORTA KARA GÜN DOSTUDUR. Bütün dünyada ve son yıllarda ülkemizde de insanlar küçük tasarruflarını sigortada değerlendirerek geleceklerini garanti altına alıyorlar. Başlarına bir hal geldiğinde de sigortası olduğu için gam çekmiyorlar. ÇÜNKÜ SİGORTA KARA GÜN DOSTUDUR.Bütün dünyada ve son yıllarda ülkemizde de insanlar küçük tasarruflarını sigortada değerlendirerek geleceklerini garanti altına almak isterler. Başlarına bir hâl geldiğinde de ani durumlar karşısında sigortası olduğundan sıkıntı çekmezler. Çünkü sigorta kara gün dostudur.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler