Cahilim.com
Her konuda en basit dersler ve oyun siteleri.

Freze, CNC, Torna, Cad-Cam ve Makine Bilgisi

Bu bölümde çeşitli Makine bölümlerine ait programlar ve makinelerin kullanımı için teknik bilgi bulacaksınız. cad/cam programlarının kullanımından endüstriyel birçok makine kullanımına kadar kapsamlı bilgi verilmiştir. Bilgisayarla CAD katı modelleme çizimi, freze ve torna tezgahları kullanımı. Metal ve mermer işlemede kullanılan teknikler. Plastik Enjeksiyon ve Metal enjeksiyon kalıpları çıkarılması.


Pnömatik devrelerin bakım ve onarımı

Hidrolik ve pnomatik özel teknolojik alanların hemen hepsinde kullanılmaktadır. Pnomatik devreli iş makinelerinin bakım ve onarımı konusunda kazanacağınız her beceri, meslek edinme ve iş bulma konusunda sizlere önemli katkı sağlayacaktır. Çünkü hidrolik ve pnomatik çok hızlı gelişme göstermekte elektronik, makine, denizcilik, havacılık, maden ve daha birçok alanda yaygınlaşarak kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisinin vazgeçilmez bir unsuru durumuna gelen pnömatiğin kullanıldığı iş makinelerinin bakımını ve onarımını öğrenmek bu konuda faaliyet gösteren işletmelerde aranır nitelikte kalifiye eleman olacak sizlere önemli avantajlar sağlayacaktır. Bu nedenle bu alanda kazanacağınız beceriler geleceğinizi yapılandırmada vazgeçilmez avantaj sağlayacaktır.

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir

Mesaj

Mesajınız onaylandıktan sonra yayınlanır (Üye olursanız hemen yayınlanır)
Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır
Öneriler
Diğer Dersler